Pomáháme v Mikulčicích

Sbíráme peníze na opravu domku

Vážení členové a příznivci okrašlovacího spolku v Potštejně !

Možná, že jste již přispěli pomocí obětem ničivého tornáda na Hodonínsku a Břeclavsku.

Nicméně vám nabízíme možnost přispět zcela adresně, a to na opravu poničeného domku v Mikulčicích, který obývá 83 letá paní pocházející z Doudleb. Opravu (koordinovanou s místní samosprávou) zajišťuje Pepa Balous, který na místě neštěstí pracoval již o minulém víkendu.

Forma pomoci je zcela jednoduchá - shromáždit finanční prostředky, za které Pepa nakoupí a na místo dopraví potřebné stavebniny, které s dalšími dobrovolníky ihned použije na opravy zmíněného domku. Nákup stavebnin bude doložen fakturami, práce jsou prováděny zdarma. Proto sebemenší částka, kterou přispějete, bude mít velký význam. Své dary zasílejte na účet okrašlovacího spolku č. 2573113319/0800 s tím, že variabilní symbol zní "Mikulčice". Tuto nabídku můžete předat i našim sympatizantům, kteří by mohli podpořit akci okrašlovacího spolku.

Výbor OSP