Plán činnosti na rok 2013

Závazné termíny akcí

Pro rok 2013 plánujeme zejména tyto akce:

1.   V prvé řadě chceme zajistit péči o veřejná prostranství, která jsme dosud upravili (Městečko, brouzdaliště Pod lipami, Spálený most) a dokončit to, co jsme nestihli v loňském roce.

2.   Máme vytipovány dvě až tři lokality v Potštejně a jeho blízkém okolí, k jejichž úpravě bychom rádi přispěli; tomu však musí předcházet projednání s Obecním úřadem a Lesy České republiky.

3.   Rádi bychom dál pokročili ve spolupráci s obcí v přípravě projektu „Naučná stezka Potštejnem“.

4.   Na srpen připravujeme další dvoudenní poznávací akci – zájezd do Krkonoš a Polska.

5.   K prezentaci naší činnosti chceme letos využít zejména Potštejnský zpravodaj a samozřejmě web spolku (rádi na něm zveřejníme příspěvky i fotografie členů spolku i dalších přispěvatelů).

6.   Spolkovou činnost chceme obohatit o spolupráci s dalšími místními spolky a o styky a výměnu zkušeností s jinými okrašlovacími spolky či sdruženími s obdobným zaměřením (Záměl, Kostelec n. O. atd.).

Dovolujeme si též zveřejnit termíny našich akcí pro letošní rok:

13. dubna        - úklid Městečka

27. dubna        - úklid okolí Spáleného mostu (sraz v 8:30 h) + brouzdaliště Pod lipami

1. června         - oprava kašny na Městečku; údržba dalších prostranství

Pro další akce máme rezervovány tyto termíny:

29.6., 27.7., 31.8., 28.9., 26.10. – místo a čas budou určeny dodatečně podle potřeby

17. až 18. srpna – poznávací zájezd do Krkonoš a Polska

Naše okrašlovací i další akce jsou otevřeny pro širokou veřejnost a rádi na nich přivítáme další zájemce o zvelebování Potštejna, popř. i členství ve spolku.

V současnosti má náš spolek 28 členů jak místních občanů, tak „lufťáků“.

Podrobnější informace najdete na našem webu - www.okraslovacispolekpotstejn.cz.

Výbor okrašlovacího spolku