Červencové setkání

Brigáda u řeky a posezení na Spáleném mostě

Vážení členové a příznivci Okrašlovacího spolku v Potštejně, vážení přátelé,

Vážení přátelé,

na základě jednání zástupců výboru okrašlovacího spolku se starostou měníme místo naší sobotní brigády.

Sejdeme se v 8:30 h Pod lipami na plážičce.

dovolujeme si Vás pozvat na další okrašlovací akci. Uskuteční se

v sobotu dne 29. července 2017; sraz u Spáleného mostu v 8:30 h.   Dokud nebude velké teplo, upravíme prostranství u Spáleného mostu a pak se přesuneme Pod lípy, abychom dali do pořádku plážičku.  V případě chladnějšího počasí pořadí prohodíme. Vhodné nářadí - sekačka, křovinořezy, hrábě, zahradnické nůžky, kolečko, ochranné rukavice atd.   Pokud bude pěkné počasí, uděláme si večer (tak od 19 h) u Spáleného mostu piknik.   Také probereme náměty na náš tradiční poznávací výlet – určité náměty už máme. V každém případě si poznamenejte termín výletu, a to 9. a 10. září.   Srdečně zdraví Sláva Hlinka (za výbor okrašlovacího spolku)